В батальйоні забезпечення навчального процесу розпочався новий навчальний період
12 Січень 2015

Відповідно до організаційно - методичних вказівок з бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України на 2015 рік в батальйоні забезпечення навчального процесу Національної академії розпочався новий навчальний період. Традиційно, заняття розпочалися з загального мітингу на плацу, де заступник начальника Національної академії полковник Сергій Мартиненко довів особовому складу порядок проведення занять та розподілив його по навчальним місцям.

У ході виступу заступник начальника Національної академії звернув особливу увагу командира батальйону та всіх офіцерів на якісне відпрацювання навчальної програми та підкреслив важливість вступних інструктажів по мірам безпеки.

Загалом було створено дев’ять навчальних місць, на яких керівники довели заходи безпеки під час виконання різноманітних завдань військової служби. Зокрема, військовослужбовцям нагадали правила експлуатації техніки, вимоги щодо дотримання правил дорожнього руху при користуванні службовим та особистим автомобільним транспортом, міри безпеки при користуванні пально-мастильними матеріалами та отруйними речовинами.

Особливу увагу керівники занять звернули на міри безпеки при користуванні зброєю, боєприпасами та імітаційними засобами, адже військововслужбовці батальйону щоденно залучаються до несення служби зі зброєю. Окрім того,  всіх присутніх ознайомили з порядком надання першої медичної допомоги. Також до військовослужбовців були доведені правила поводження з електроприладами, міри безпеки під час проведення господарських робіт, під час виконання службово-бойових завдань, заходи безпеки на заняттях з фізичної підготовки та заходи щодо запобігання загибелі особового складу.

У другій половині дня, майор Олексій Міршук провів гуманітарну підготовку з особовим складом батальйону на тему: "Україна в геополітичному просторі. Напрямки та пріоритети розвитку Національної гвардії України в умовах сучасних викликів і загроз. Завдання особового складу на 2015 навчальний рік".

«Головним завданням для нас усіх є збереження життя та здоров’я особового складу. Саме тому кожен навчальний рік ми і розпочинаємо з такого інструктажу , щоб вберегти підлеглих від травмувань» - зазначив командир батальйону підполковник Дмитро Дрібноход.

Міняйло Артем,

фото авторапереглядів - 941.