В Національній академії Національної гвардії підвели підсумки за I півріччя 2014-2015 навчального року
16 Січень 2015

З метою підведення підсумків навчально-виховного процесу за I півріччя 2014-2015 навчального року, постановки завдань та визначення та розповсюдження досвіду кращих, в Національній академії пройшли навчально-методичні збори науково-педагогічного складу.

Засідання були проведені на командно-штабному факультеті, факультеті економіки та менеджменту, інженерно-технічному та гуманітарному факультетах та на кафедрах прямого підпорядкування.

Логічним завершенням зборів стало розширене засідання вченої ради, яке очолив начальник Національної академії Національної гвардії генерал-майор Володимир Пеньков. «Основним завданням для нас усіх сьогодні є підготовка професійних кадрів, здатних виконувати всі покладені на них завдання у підрозділах Національної гвардії та надання їм необхідних умінь та навичок. Так, незабаром, до Національної академії передадуть тренажери для птрк «Фагот » та пзрк «Ігла» на яких проходитимуть підготовку не лише курсанти нашого навчального закладу, а й військовослужбовці лінійних підрозділів Національної гвардії перед убуттям до зони проведення АТО. Я хочу націлити всіх присутніх на кропітку працю, адже нашим головним завданням сьогодні є підготовка справжніх патріотів, здатних відстоювати свою Батьківщину.», - зазначив генерал-майор Володимир Пеньков.

За результатами навчання першого півріччя 2014-2015 навчального року відмінних результатів у навчанні серед курсантських підрозділів досяг курс № 9 (начальник курсу капітан Андрій Дорофеєв). Серед слухачів оперативно-тактичного рівня підготовки кращих результатів у навчанні досягла 75 навчальна група факультету економіки та менеджменту (командир навчальної групи майор Микола Лучанінов). В змаганні серед курсантських підрозділів 1 місце посіла 310 навчальна група інженерно-технічного факультету (курсовий офіцер старший лейтенант Олександр Паламарчук) та серед студентських груп – 160М навчальна група гуманітарного факультету (староста Ольга Орлова).

Наприкінці зборів, звітуючи про готовність до нового навчального року, були затвердженні кращі методисти та відмінники навчання.

Міняйло Артем,

фото автора