Сьогодні день соборності є особливо символічним святом для кожного українця
22 Січень 2015

Історичний Акт злуки, проголошений 22-го січня 19-го року, був документом, який поєднав землі Української та Західно-української народних республік. Таким чином з’явилися не просто нові географічні кордони, а була відновлена цілісність народу та земель на яких вони проживали. 

День Соборності – особливе свято, яке нагадує нам про ту тяжку історію, що ми пережили по сьогоднішній день, по день створення сильної держави з великою історією та міцними традиціями.

«Головне наше завдання виховати покоління офіцерів, які завжди будуть патріотами свого народу та держави. І основний принцип такого виховання – виховання на традиціях та історії. Сьогодні ми маємо безліч прикладів воїнів, які загинули під час боротьби за соборність власної держави. Саме на таких прикладах ми і виховуємо молоде покоління, саме вони герої нашого часу», - з такими словами з нагоди свята звернувся до усіх курсантів  заступник начальника Національної академії по роботі з особовим складом полковник Микола Товма.

З нагоди свята в музеї Академії було створено тематичну експозицію, яка демонструє тяжкий шлях України до сьогодення. Начальник відділу по роботі з особовим складом полковник Юрій Драган провів виховну бесіду з курсантами, використовуючи історичні факти, представлені на експозиції.

Прес-служба НА НГУ

 переглядів - 596.