Профорієнтаційна робота з ліцеїстами та школярами
13 Лютий 2015

В Національній академії, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану, провели профорієнтаційну роботу зі школярами та ліцеїстами.

До навчального завітали ліцеїсти кадетського корпусу з м. Суми та комунального закладу «Спеціалізованої школи-інтернату» 3-го ступеня  Юнкерського училища, а також школярі навчальних закладів міста Харкова. Майбутні абітурієнти ознайомились з історією та традиціями навчального закладу, напрямами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, умовами прийому на навчання. Для гостей була проведена екскурсія основними об’єктами навчального закладу.

На плацу було організовано виставку сучасної техніки та озброєння Національної гвардії. Також увазі присутніх представили сучасні засоби зв’язку та форми одягу різних підрозділів НГУ.

Окрім цього майбутнім абітурієнтам представили новий вогневий комплекс, створений на базі Національної академії та унікальний тренажер БТР-4Е.

В центрі культури присутніх чекала виставка фотографій, які були зроблені в роки війни та присвячені героям афганської війни, а в музеї – тематична виставка приурочена 26-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

автор Артем Міняйло,

фото Олександра Жовтого