Командувач Національної гвардії України зустрівся з випускниками
16 Березень 2015

Перед початком здачі державної атестації виконуючий обов’язки командувача Національної  гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан зустрівся з цьогорічними випускниками.

 «Цього року у вас достроковий випуск. Він відбудеться на три місяці раніше ніж завжди. Сьогодні такі заходи необхідні, адже зараз у нас в країні іде мобілізація. Незабаром до військ прийдуть і солдати призвані на строкову службу. Це будуть ваші безпосередні підлеглі і ви повинні почати з ними працювати з перших днів служби. Навчити їх, поспілкуватися з кожним, завоювати авторитет і тоді ви станете справжнім підрозділом, готовим до виконання завдань», - звернувся до випускників генерал-лейтенант Микола Балан.

 «Я не приховую, настане момент, коли багато хто з вас може попасти до зони проведення АТО. Обов’язково перед цим у вас буде достатньо часу, щоб навчити своїх підлеглих та пройти бойове злагодження. Усі ви неодноразово були на стажуванні у військах, я думаю, для вас не буде великою проблемою швидко адаптуватися та почати приймати вірні рішення».

 «Ви повинні зрозуміти головну відмінність навчання та служби – тепер на вас покладається величезна відповідальність: за техніку, озброєння та людей, в першу чергу. І задавати питання у військах вже буде ніколи, вчать тут – там діють, це ще одна принципова різниця між навчанням та службою».

 «Після випуску за молодими офіцерами прибудуть начальники оперативно-територіальних об’єднань разом з представниками відділів кадрів. Одразу після випуску, у своїх військових частинах, вам буде надано час прийняти посаду, зброю, техніку та особовий складу, лише потім більшості буде надана відпустка. Сподіваюсь, такі заходи будуть необхідні лише цього року, наступного – повернемося до вже звичного випуску у червні».

 

Прес-служба НА НГУпереглядів - 657.