В Національній академії вручили перші посвідчення учасникам бойових дій.
18 Березень 2015

Начальник Національної академії в урочистій обстановці вручив перші посвідчення учасника бойових дій.
Загалом було вручено близько 40 посвідчень. Викладачі-учасники бойових дій отримали посвідчення під час триденного польового виходу, де вони ділилися набутим досвідом з випускниками.
Всього ж участь в антитерористичній операції прийняли понад 250 офіцерів Національної академії. Всі вони з честю виконали свій службовий обов`язок при несенні служби в непростих і небезпечних умовах.
«Кожне посвідчення, що я сьогодні вручив це символ стійкості і мужності, самопожертви і готовності завжди прийти на допомогу. Досвід, що здобули офіцери нашого навчального закладу вони обов’язково передадуть наступним поколінням курсантів, адже наша головна мета – це підготовка справжніх професіоналів. А підготувати справжнього спеціаліста може лише досвідчений викладач, викладач не лише з ґрунтовними теоретичними знаннями, а й звичайно з справжнім бойовим досвідом. Незабаром, ще одна зміна офіцерів знову відправиться для ротації в зону проведення АТО. І я хочу побажати їм терпіння, наснаги та якнайшвидшого повернення в стіни рідної академії», - зазначив начальник Національної Академії генерал-майор Володимир Пеньков.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 793.