Випускники – нацгвардійці отримали лейтенантські погони
25 Березень 2015

Курсантам Національної академії національної гвардії України присвоєно  випускникам первинні офіцерські звання.

Сьогодні напередодні річниці створення Національної гвардії України, ми  вручаємо перші офіцерського погони випускникам дострокового випуску, - з такими  словами до курсантів звернувся очільник  Національної гвардії  генерал-лейтенант Микола Балан.

«Ви вже не просто курсанти, а офіцери. Ви майбутні командири рот, батальйонів, бригад. Звичайно, ви вибрали непростий шлях, але якщо у вас є підтримка близьких, якщо ви будете впевненими, що у вас надійно закритий тил, то цей шлях ви пройдете легко та впевнено. Бажаю всім вам успіхів у подальшій службі та стрімкого кар’єрного росту. Зі святом вас!» - зазначив він у своєму привітанні.

Офіцери навчального закладу  отримали чергові військові звання та заохочувальні відзнаки.

Навчальний процес в Національній академії національної гвардії України сьогодні підпорядкований потребам здійснення захисту конституційного устрою держави та виконання специфічних завдань, покладених на структуру згідно діючого законодавства. Майбутні командири повинні бути не лише освіченими фахівцями, а й грамотними психологами та відповідальними керівниками.

Навчаючись в академії нацгвардії, кожен з курсантів має можливість реалізувати себе і отримати фахову освіту.