Ось і настала ця хвилююча мить – випуск молодих лейтенантів
26 Березень 2015

В Національній академії відбулася значна та незабутня подія -  довгоочікуваний випуск молодих лейтенантів.

Цього року, 207 молодих офіцерів поповнять лави підрозділів Національної гвардії України, 50 з них отримали дипломи з відзнакою, 9 стали золотими медалістами.

З привітаннями в цей святковий день до випускників академії звернулися Президент України – Верховний Головнокомандувач ЗС України Петро Порошенко, Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак , Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, т.в.о. командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан, начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Володимир Пеньков та почесні гості свята.

«Я впевнений, що ви будете взірцем сумлінного служіння Батьківщині, високих моральних якостей, офіцерської честі і відповідальності. Бережіть добре ім’я офіцера Національної гвардії України, примножуйте славу наших ветеранів, виправдовуйте очікування всіх, хто сприяв вашій професійній підготовці та розвитку. Вітаю всіх випускників та гвардійців з цим святом! Від щирого серця бажаю Вам всім наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, мирного неба над головою, впевненості у собі та у своїх силах!» - зазначив у своєму привітання Президент України Петро Порошенко.

Традиційно, разом з Президентом всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять кращих синів Українського народу, які віддали своє життя за світле майбутнє Батьківщини під час виконання службових завдань та у боях на Сході України.

Найбільш хвилюючим моментом урочистого заходу стало прощання офіцерів-випускників з Бойовим прапором Національної академії, під час якого було здійснено представлення Батьківщині, рідним та близьким.

Сподіваємося, що саме гордість академії - випускники будуть взірцем сумлінного служіння Батьківщині, високих моральних якостей, офіцерської честі і відповідальності.

 

Прес-служба НА НГУ

 переглядів - 648.