В Національній академії відсвяткували Світле Христове Воскресіння!
12 Квітень 2015

Виховна робота є невід’ємною частиною навчально – виховного процесу Національної академії Нацгвардії та проводиться з метою формування у курсантів якостей, необхідних для військової служби. Морально-духовне виховання є одним з невід’ємних напрямів виховної роботи.

Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти, як Великдень. За християнською традицією – це найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка народних звичаїв.

З нагоди свята, до Національної академії Національної гвардії України на святковий сніданок прибув настоятель Свято-Миколаївського храму міста Харкова отець Тарасій.

Отець Тарасій розказав курсантам про значення Воскресіння Христового та про традиції святкування цього свята. Після цього він окропив присутніх освяченою водою та освятив страви, пасхальні куличі та крашанки у їдальні.

«Формування духовних цінностей у майбутніх військовослужбовців є найважливішим завданням. Від цього значним чином залежить стан суспільної моралі, соціальних відносин у країні, майбутнє українського суспільства й держави», – зазначив отець Тарасій

 «Великдень несе всім нам радість, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях. Нехай в Вашому житті завжди панують мир, любов і злагода. Бажаю везіння і успіху у всіх починаннях, здоров’я не тільки тілесного, а й духовного», – звернувся до курсантів т.в.о. начальника Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський.

Не залишился поза увагою військовослужбовці, які забезпечують несення служби та вдосконалює свої практичні навики в навчальному центрі академії. До них завітав протоієрей Ігор Клименко зі Свято-Успенського храму селища Рубіжне. Він освятив, привітав зі святом та благословив особовий склад на ратну службу.

Цього дня курсанти та офіцери Національної академії відвідали Свято – Казанський храм Божої матері, Свято-Миколаївський храм, Покровський собор, Успенський собор та інші храми міста Харкова. Вони прийняли участь у святкових богослужіннях та поставили свічки за здоров’я своїх рідних та близьких.

 Прес-служба НА НГУ

фото Анни Маркель та Руслана Андрусівапереглядів - 315.