Представники федерації військово-спортивного багатоборства навчали військових
22 Травень 2015

На базі навчального центру Національної академії, в рамках курсу підвищення кваліфікації, були проведені заняття членами федерації військово-спортивного багатоборства. Офіцери, що обіймають у військах посади начальників фізичної підготовки і спорту вчились роботі з холодною зброєю.

Керував тренуваннями голова федерації військово-спортивного багатоборства у Харківській області Ришковець Андрій Мирославович -  інструктор, діючий військовий, має чорний пояс 5 дан по військово-спортивному багатоборству, заслужений тренер України.

«Дуже розповсюдженою помилкою при навчанні поводженню з холодною зброєю є використання старої техніки, часів п’ятдесятих років минулого сторіччя. Стара техніка складається з трьох основних прийомів, а зараз ми вивчаємо вже 12 лише базових, а ще є похідні від них. Основна мета цих базових прийомів – навчити попередити перше нанесення удару з одночасним ударом та паралізацією противника. Також вчимо працювати холодною зброєю проти противника з таким же озброєнням. Вчимо блокувати удар з одночасним порізом противника, з подальшим його смертельним ураженням»,- розповідає Андрій Ришковець.

Протягом дня офіцери під керівництвом інструктора вивчали нові прийоми та правильне їх виконання. Часу на навчання відведено не багато, тому для позитивного результату необхідно працювати найбільш швидко та ефективно. Кожен новий прийом керівник показував особисто з напарником-інструктором, далі офіцери розбивались на двійки та відпрацьовували прийому самостійно.

«Відчувається, що більшість навчаємих мають спортивні задатки. Вони більш розслаблені, вільні, так би мовити, що є дуже важливим при вивченні бойових прийомів. Щоб добре освоїти вправу необхідно зробити не менш ніж 100 повторень, але ураховуючи досвід офіцерів та попередню підготовку, ми досягли результатів значно швидше», - підвів підсумок занять Андрій Мирославович.

Прес-служба НА НГУ

 

 переглядів - 432.