Курсанти Академії прияли участь у встановленні всеукраїнського рекорду
25 Травень 2015

В Харкові на площі Свободи відбувся  великий   танцювальний флешмоб. На головній площі міста більше тисячі пар зібрались на  фестиваль «Харківський вальс». Участь у заході прийняли учні загальноосвітніх шкіл Харкова, студенти та курсанти усіх військових вузів міста, в тому числі Національної академії Національної гвардії. Учасники флешмобу, під виконання пісні заслуженою артисткою України Євгенією Костенко, встановили рекорд України по одночасному виконанню вальсу.

У рамках заходу пройшли показові виступи кращих танцювальних колективів Харківщини, безкоштовні майстер-класи для всіх охочих з різних видів танців, а також офіційний чемпіонат міста Харкова з бальних танців під відкритим небом, учасниками якого стали кращі пари міста у різних вікових категоріях.

«Дуже приємно прийняти участь у встановленні всеукраїнського рекорду! Курсант, на шляху становлення справжнього офіцера, обов’язково має вміти танцювати вальс!»,- одноголосно відповіли учасники флешмобу.

Автор Марина Касьян

фото автора