Курсанти-переможці чемпіонату з гирьового спорту
26 Травень 2015

Нещодавно на базі Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба відбувся відкритий турнір з гирьового спорту міста Харкова, присвячений семидесятиріччю перемоги. В змаганнях прийняли участь більше 120 спортсменів у різних вагових категоріях, серед них як жінки так і чоловіки. Спортсмени представляли  учбові заклади  міста та окремих районів Харківської області.

Спекотлива травнева погода не лише не підірвала готовність спортсменів до боротьби, а навпаки надихнула їх на все нові і нові рекорди. Наш навчальний заклад не міг оминути такі змагання, тому участь у ньому прийняли курсанти  командно - штабного факультету  Назар Самійленко та Ян Сердюк – молоде поповнення нашої збірної команди. Під керівництвом викладача кафедри фізичної підготовки та спорту, майстра спорту України капітана Артема Турчинова,  наші спортсмени посіли перші місця у вагових категоріях до 68кг, 73 кг, піднімаючи гирі 24 кг. Вітаємо молодих спортсменів і бажаємо їм успіхів та подальших високих спортивних досягнень.