Випускники зв’язківці практикувались перед державними екзаменами
27 Травень 2015

В навчальному центрі було проведено комплекс занять із зв’зківцями. Курсанти четвертого та третього року навчання відпрацювали розгортання та згортання засобів військового зв’язку Національної гвардії України.

Основними засобами для навчання стали: КШМ Р-142, радіорелейна станція Р-409М, радіостанції середньої потужності Р-140М та Р-161, телеграфна апаратна П238М.

Четверокурсники повністю пройшли полігонну та експлуатаційну практику, а курсанти третього року навчання вивчили порядок розгортання та згортання, входження в зв’язок радіостанції КШМ та Р-140. Крім того, майбутні правоохоронці пройшли курс радіовимірювання в польових умовах.

На заняттях одночасно були задіяні сім одиниць техніки та п’ять викладачів, усі які є офіцерами у відставці.

Навчання проходили поточним методом: сім навчальних місць, кожного дня один екіпаж на новому навчальному місці. Таким чином, за сім днів курсанти проходять всі навчальні місця. Курсанти-четверокурсники щодня керували одним з екіпажів, відпрацьовуючи таким чином командно-методичні навички.

Вже через декілька тижнів на цьому ж полігоні молоді правоохоронці здаватимуть державні екзамени. Всього ж цього року Академія випустить 15 фахівців-зв’язківців.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 632.