Працівники Академії долучилися до акції допомоги переселенцям зі сходу «Добро без меж»
17 Червень 2015

Вже після початку проведення антитерористичної операції найбільша кількість переселенців опинилась саме на Харківщині. Протягом року жителі першої столиці постійно збирають допомогу для людей, житло та особисті речі  яких опинились на окупованій території.

Не залишається осторонь і особовий склад Національної академії Національної гвардії України. Так, взимку було зібрано досить багато теплих речей і взуття та передано до центру громадської ініціативи «Станція Харків».

Цього разу було зібрано літні речі та предмети для облаштування домашнього побуту. Адже багато людей покидали свої домівки взимку і мають лише теплі речі – саме їм і вирішили допомогти працівники Академії. За один тиждень відділом по роботі з особовим складом було зібрано майже повний автобус речей.

Допомога була адресною. З самого ранку представники відділу по роботі з особовим складом, курсанти та офіцери вирушили по сім’ям переселенців Чугуївського району Харківської області. Речі були зібрані, починаючи від немовляти, і до дорослої людини. Тому усі отримали саме ті речі, яких потребували. Усі діти отримали іграшки. Крім того, свіжий хліб та булочки, який виготовляється власною пекарнею Академії, також дісталися кожній сім’ї переселенців.

«Я впевнена, ми і надалі будемо організовувати таку допомогу. Черговий раз я запевнилася, що ми вміємо і дуже хочемо допомагати. За досить короткий термін ми зібрали велику кількість речей.  Ми спеціально зорієнтувалися на сім’ї, які проживають в селах, адже деякі з них навіть не мають змоги дістатися до міста аби отримати допомогу», - зазначила старший інспектор відділу по роботі з особовим складом сім’ями  Ірина Петренко.

Прес-служба НА НГУ

 переглядів - 575.