Випускників Академії привітали з нагоди свята
20 Червень 2015

В Національній академії Національної гвардії України відбувся випуск офіцерів та студентів.

Цього року майже 100 офіцерів оперативного та оперативно-тактичного рівня поповнять лави підрозділів Національної гвардії України.  27 з них отримали дипломи з відзнакою, 2 офіцери стали золотими медалістами, 8 випускників заохочені почесними грамотами, подяками, відзнаками та черговими військовими званнями. Зі стінами рідної Альма-матер також попрощались 122 студенти-магістри - майбутні перекладачі, інженери та економісти.

З привітаннями в цей святковий день до випускників Академії звернулися заступник командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом генерал-майор Ярослав Сподар, начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Володимир Пеньков, народний депутат України Анатолій Денисенко та почесні гості свята.

«Я впевнений, що ви будете взірцем сумлінного служіння Батьківщині, офіцерської честі і відповідальності. Бережіть добре ім’я офіцера Національної гвардії України, примножуйте славу наших ветеранів, виправдовуйте очікування всіх, хто сприяв вашій професійній підготовці та розвитку. Вітаю всіх випускників та гвардійців з цим святом! Від щирого серця бажаю Вам всім наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, мирного неба над головою, впевненості у собі та у своїх силах!» - зазначив у своєму привітання генерал-майор Ярослав Сподар.

Традиційно, всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять кращих синів Українського народу, які віддали своє життя за світле майбутнє Батьківщини під час виконання службових завдань та у боях на Сході України.

Найбільш хвилюючим моментом урочистого заходу стало прощання офіцерів-випускників з Бойовим прапором Національної академії, під час якого було здійснено представлення Батьківщині, рідним та близьким.

Ієрей Артемій капелан Слобожанської бригади Національної гвардії, настоятель храму Андрея Первозванного благословив присутніх та випускників на ратну службу та побажав міцного здоров’я та мирного неба.

У супроводі ансамблю, піснею усіх присутніх привітала солістка духового оркестру Академії Ольга Полежака.