Курсанти Національної академії НГУ «подружилися» з небом (Фоторепортаж)
25 Червень 2015

Днями на базі Олександрійського аеродрому військової частин 2269 Національної гвардії України курсанти Національної академії НГУ та спецназівці Центрального ОТО виконали стрибки з парашутом з висоти 600 та 800 метрів.

21 курсант командно-штабного факультету, пліч-о-пліч з більш досвідченими товаришами, здійснили перші у своєму житті стрибки з парашутом з вертольоту МІ-8.

Протягом року викладачі кафедри тактики Національної академії навчали майбутніх спецпризначенців усім азам предмету «Парашутно-десантна підготовка».

«Починаючи з другого року навчання курсанти вивчають матеріальну та теоретичну частину, укладку парашуту, вихід з літального апарату, поведінку у повітрі та приземлення. Для практичного навчання у навчальному центрі академії побудовано відповідний тренувальний комплекс. А сьогодні, після здачі заліків та проходження військово-лікарської комісії ми на завершальному етапі навчання», - розповів начальник парашутно-десантної підготовки НА НГУ підполковник Володимир Халеб.

«Останній раз курсанти виконували стрибки у 97-98 роках. Тепер практичне виконання стрибків плануватимуться кожного року. Кожен спецназівець повинен уміти десантуватися у різних умовах і на любі поверхні», - розповів начальник відділу повітряно-десантної та висотної підготовки ГУ НГУ полковник Олег Василенко.

По закінченню триденних зборів полковник Олег Василенко вручив курсантам нагрудні знаки на яких відображено кількість їх стрибків.

Андрій Некрасов, Олексій Лебедь, Ігор Колєснік,

фото Андрія Некрасова