В батальйоні забезпечення розпочинається новий навчальний період
6 Липень 2015

Обов’язковим елементом проходження служби військовослужбовцями Нацгвардії є навчання. Кожний рік служби складається з двох навчальних періодів, під час яких проводяться усі необхідні заняття.

Відповідно до організаційно-методичних вказівок з бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії в батальйоні забезпечення навчального процесу Академії розпочався новий навчальний період. Традиційно, заняття розпочалися з загального мітингу на плацу, де підполковник Олександр Білоконь довів до особового складу перелік навчальних місць та порядок їх відвідування. У ході виступу він також звернув особливу увагу командира батальйону та всіх офіцерів на якісне відпрацювання навчальної програми та підкреслив важливість вступних інструктажів по мірам безпеки.

Після мітингу начальник відділу по роботі з особовим складом полковник Юрій Драган провів заняття з гуманітарної підготовки.

Загалом було створено одинадцять навчальних місць, на яких керівники мали за мету довести заходи безпеки під час повсякденної та службово-бойової діяльності. Зокрема, керівники нагадали  правила експлуатації техніки, вимоги щодо дотримання правил дорожнього руху при користуванні службовим та особистим транспортом, міри безпеки при користуванні паливно-мастильними матеріалами та отруйними речовинами, зброєю, боєприпасами та імітаційними засобами, електроприладами. Також було розглянуто порядок надання першої медичної допомоги.

Психолог групи психологічного забезпечення Ігор Дяченко розповів особовому складу батальйону забезпечення практичні прийоми першої психологічної допомоги, саморегуляції психоемоційного стану в екстремальних та бойових умовах.

Особливістю проведення цих занять є те, що навчаємі розглядають реально можливі практичні небезпечні ситуації та шляхи їх попередження, а керівники проводять ці заняття, ураховуючи бойовий досвід військ та сучасні умови службово-бойової діяльності.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 618.