Початок іспитів для військових абітурієнтів
16 Липень 2015

В Національній академії розпочалися вступні іспити для військових абітурієнтів.

Передував іспитам традиційний професійно-психологічний відбір. Основною метою вивчення особистісних та інтелектуальних якостей абітурієнтів, що проводиться щорічно групою психологічного забезпечення, є перевірка психологічної готовності кандидатів до навчання в Національній академії.

Практика свідчить, що застосована психологами перевірка виявилася корисною для діагностики та відбору кандидатів, які за своїм загальноосвітнім рівнем та психологічними якостями найкраще підготовлені до навчання.

«Зазвичай, аналізуючи досвід попередніх років, ми можемо сказати, що щорічно, завдяки проведенню професійно-психологічного відбору ми  виявляємо негативні фактори та особистісні якості у 2-5% від загальної кількості абітурієнтів. З ними ми проводимо індивідуальне психологічне обстеження на основі якого й приймаємо рішення стосовно придатності кандидата на навчання», - ділиться досвідом психолог групи психологічного забезпечення Андрій Зальотін.

Однак на цьому робота психологів не закінчується. Наступний етап – проведення тестувань та вивчення особистісних якостей військовослужбовців під час первинної військової підготовки.

«За результатами тестувань ми визначаємо морально-ділові та особистісні якості курсантів. Аналіз результатів ми передаємо офіцерам, на основі яких вони приймають рішення, щодо призначення військовослужбовців на керівні посади», - зазначив Андрій Зальотін

Прес-служба НА НГУпереглядів - 676.