В Національній академії підбили підсумки вступної кампанії
28 Липень 2015

В Національній академії Національної гвардії України відбулося заключне засідання приймальної комісії по результатам здачі вступних випробувань.

Протягом тижня випускники загальноосвітніх закладів та військовослужбовці з лав Національної гвардії, які виявили бажання вступити до Академії, здавали іспити з загальноосвітніх предметів, фізичної підготовки та проходили професійно-психологічний відбір та медичну комісію.

На відкритому засіданні мандатної комісії абітурієнтам були доведені їх результати та оголошені списки зарахованих на кожний факультет. За результатами комісії, до зарахування було рекомендовано 286 кращих за рейтингом абітурієнтів, із них військовослужбовців – 110 чоловік та 176 чоловік цивільної молоді.

Після оголошення результатів члени мандатної комісії та присутні начальники відділів та служб відповіли на всі питання, які цікавили майбутніх курсантів та їх батьків.

Наприкінці засідання з словами привітань до абітурієнтів звернувся начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Володимир Пеньков: «Перш за все я поздоровляю батьків, які підтримували своїх дітей протягом усієї вступної кампанії. Ваші діти свідомо обрали важкий шлях – шлях захисника Вітчизни. Попереду їх чекає нова, широка дорога в нашому навчальному закладі, де вони отримають ґрунтовні знання та вкрай необхідні практичні навички».

Попереду на майбутніх курсантів чекає наступне випробування - первинна військова підготовка в навчальному центрі Академії, на якій вони почнуть знайомство з дисциплінами загальновійськового циклу.