Особовий склад Національної академії Нацгвардії взяв участь в урочистостях з нагоди Дня визволення міста Харкова
23 Серпень 2015

72 роки тому була здобута перемога у визволенні міста Харкова. Для нас Велика Вітчизняна війна – це історія. Її повинна знати кожна поважаюча себе людина, тому що це історія нашої Батьківщини, наших рідних та близьких. Вони самовіддано, не шкодуючи свого життя, боролися за наш мирний час.

Дуже активну участь у відродженні історичних традицій міста та патріотичного виховання молоді приймає командування Національної академії Національної гвардії України.

 До 72 річниці визволення Харкова, особовий склад Національної академії Національної гвардії України залучився до заходів вшанування ветеранів та покладання квітів до пам’ятників полеглим воїнам у Великій Вітчизняній війні.

У Червонозаводському районі відбулися громадські панахиди біля братських могил в парку ст. Основа і біля Вічного вогню в селищі Жихар. У заході взяли участь голова районної адміністрації, народні депутатиУкраїни, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники підприємств, організацій та установ Червонозаводського району.

По завершенні заходу до братських поховань курсанти Національної академії Національної гвардії України поклали траурні гірлянди, а присутні – квіти. Духовий оркестр Національної академії, під художнім керівництвом старшого лейтенанта Андрія Чабанова,  виконав гімн України.

 Пам’ятні заходи в день 72-ї річниці визволення Харкова від фашистських загарбників пройшли на Меморіалі Слави в Лісопарку. Квіти до пам’ятника Скорботної Матері та братських могил принесли сотні харків’ян – ветерани, Харківський міський голова Геннадій Кернес, заступники міського голови, директори департаментів міськради, керівництво Національної академії Нацгвардії, народні депутати України, духовенство.

На честь загиблих воїнів прозвучали вірші про війну під супровід симфонічного оркестру Харківської філармонії. До Меморіалу були покладені квіти, в пам’ять про загиблих, пролунали залпи. Курсанти Національної академії Національної гвардії України пройшли урочистим маршем.

 «Молоде покоління нашого навчального закладу захоплюється мужністю, сміливістю і відвагою тих людей, що віддавали своє життя за наше місто, волю та світле майбутнє своїх нащадків. Щорічне вшанування пам’яті тих, хто ціною власного життя визволяв наше місто, несе важливу функцію патріотичного виховання курсантів, змушує кожного з нас берегти мир та спокій на рідній землі», – зазначив заступник  начальника Національної академії Національної гвардії України полковник Сергій Мартиненко.

 Прес-служба НА НГУпереглядів - 687.