На полігоні в Башкирівці триває польовий вихід з курсантами випускного курсу командно- штабного факультету.
26 Серпень 2015

Протягом двох тижнів курсанти командно-штабного факультету проживають в наметовому таборі, який вони обладнали самостійно. Так, в його межах було розбите наметове містечко, територія якого цілодобово охороняється вартою з числа курсантів.

Основний упор лягає на заняття з тактики та вогневої підготовки. Корегування вогню, облаштування вогневої позиції, розгортання взводу по фронту – усі ці та інші заняття у комплексі спрямовані на формування системних знань та навичок у майбутніх офіцерів.

«Неможливо переоцінити важливість саме польових занять. Практично зброю у класі не вивчиш. Також, як і взводом у наступ у класі не підеш (посміхається) », –зазначив старший викладач кафедри стрільби та озброєння підполковник Сергій Бородін..

Логічним завершенням польового виходу стали контрольні заняття з вивчених дисциплін. Курсанти під керівництвом викладачів кафедри озброєння та стрільби здійснили стрільби з ручного протитанкового гранатомета, автоматичного станкового гранатомета, а також з озброєння БТР-80. Для імітації бойових умов, вогонь курсанти вели по умовному противнику.

Після повернення до Академії курсантів чекає продовження навчання у вигляді закріплення вже набутих вмінь із значною увагою саме на практичну  роботу.