Польовий вихід – перший важливий іспит у житті курсантів
27 Серпень 2015

Сьогодні у молодого поповнення Національної академії Національної гвардії України завершився табірний збір.

Упродовж трьох тижнів курсанти Національної академії опановували курс первинної військово-професійної підготовки. Майбутні офіцери відпрацювали алгоритм ведення тактичних дій під час умовного наступального й оборонного бою та отримали знання з питань вогневої, фізичної, інженерної, топографічної, стройової, гуманітарної підготовки, а також вивчили розділи та статті статуту.

Увесь термін перебування курсантів на польовому виході був насичений спортивно-масовими та культурно-просвітницькими заходами. Зокрема, першокурсники змагалися з різноманітних спортивних дисциплін, навчалися прийомам ведення рукопашного бою, порядку подолання смуги перешкод, демонстрували власні фізичні здібності у бігу на різноманітні дистанції та у виконанні силових вправ на поперечені.

Логічним завершенням зборів став трьохденний іспит  курсантів на фізичну витривалість, військову кмітливість та стійкість духом. Майбутні правоохоронці з неабиякою старанністю показували свої вміння, набуті протягом першого місяця навчання.

Підводячи підсумки та оцінюючи цьогорічні табірні збори первинної військово-професійної підготовки курсантів-першокурсників, заступник начальника Національної академії Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Микола Товма зазначив, що навчальна програма виконана у повному обсязі, курсанти отримали первинні знання та навички, мали змогу у польових умовах перевірити свої можливості щодо подальшого навчання у Національній академії за обраними фаховими спеціальностями.

На плацу молоде поповнення зустрічало керівництво навчального закладу.

Плац Академії переповнюють позитивні емоції, вже зовсім іншими людьми себе відчувають учорашні школярі, які нещодавно так невпевнено робили перші кроки під час практичних занять зі стройової підготовки.

Під духовий оркестр курсанти пройшли урочистим маршем.

«Протягом табірного збору юнаки та дівчата познайомились з тим, що їх буде чекати і далі, а саме: з реаліями військового життя. Вони звикли до нового розпорядку дня, поводження зі зброєю, статутній поведінці, навчились раціонально використовувати час, а найголовніше – саме у таборі, вдалині від цивільного життя, вони сформували свій первинний дружний курсантський коллектив. Саме тому я не маю сумнівів щодо їх подальших успіхів у майбутньому», - зазначив полковник Микола Товма.

Нагадуємо, що вже найближчим часом – 5 вересня – на базі нашої Академії відбудеться складання військової присяги молодим поповненням.

Прес-служба НА НГУ

 переглядів - 1107.