В Національній академії завершились курси з питань організації морально-психологічного забезпечення
25 Вересень 2015

Курси мали на меті підвищення професійних навичок заступників командирів підрозділів по роботі з особовим складом, офіцерів відділень та груп по роботі з особовим складом.

Загалом, курси тривали два тижні та включали в себе такі дисципліни, як: правознавство, морально-психологічне забезпечення службово-бойової діяльності, психологічна підготовка, тактична медицина та інші. Наприкінці курсів офіцерів чекав комплексний  залік  з  оцінкою  з  організації  та здійснення роботи з особовим складом Національної гвардії України.

На заключному засіданні начальник Національної академії Національної гвардії генерал-майор Володимир Пеньков привітав всіх офіцерів з завершенням курсів та вручив їм дипломи: «Сподіваюсь, що час, проведений в стінах нашого навчального закладу, дійсно піде вам на користь і всі ті знання, які ви отримали від наших досвідчених викладачів ви зможете застосувати у вашій подальшій службі. Вітаю всіх вас із завершенням курсів та бажаю на цьому не зупинятися, а й надалі продовжувати самовдосконалюватися за вашим основним фахом та здобувати все нових знань».

Прес-служба НА НГУпереглядів - 474.