В Навчальному центрі НГУ обговорили нові моделі бойової та спеціальної підготовки
26 Вересень 2015

В Навчальному центрі Національної гвардії України, за участю т.в.о. командувача Національної гвардії України генерал-лейтенанта Миколи Балана, відбулась конференція на тему «Актуальні питання вдосконалення системи бойової та спеціальної підготовки підрозділів НГУ».

Під час конференції зі своїми пропозиціями щодо вдосконалення бойової та спеціальної підготовки виступили начальники управлінь Головного управління НГУ, а також начальники оперативно-територіальних об’єднань.

Під час доповіді першого заступника начальника Національної академії Національної гвардії України з навчально-методичної та наукової роботи генерал-майор Сергій Соколовський зазначив, що підготовка та навчання курсантів вже сьогодні проводиться з урахуванням досвіду підрозділів НГУ в антитерористичній операції. До речі, за такою схемою відбувається навчання і в Навчальному центрі, який готує молодших спеціалістів.

Своє бачення моделі організації бойової та спеціальної підготовки в підрозділах НГУ розповів присутнім т.в.о. начальника управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління НГУ полковник Сергій Капелюшний.

У розмові з присутніми генерал-майор Олег Гарчу прокоментував деякі пропозиції та зауважив, що завдання, які стоять перед Національною гвардією України, потребують змін в одноманітному підході до бойової підготовки. Специфіка завдань спонукає до створення декількох моделей бойової підготовки, притаманних тій чи іншій частині.

Пропозиції щодо розвитку системи бойової та спеціальної підготовки підрозділів Національній гвардій України, надані офіцерами Головного управління та оперативно-територіальних командувань, найближчим часом будуть оптимізовані та втілені в життя.

Наприкінці конференції перед присутніми виступив генерал-лейтенант Микола Балан. У своєму виступі він зазначив, що участь офіцерів у такому заході дає свої позитивні та практичні результати.

«Розвиток сучасних подій вимагає від керівництва Національної гвардії України розробки сучасної, гнучкої системи бойової підготовки, яка повинна повною мірою врахувати не тільки вітчизняний, а й іноземний досвід», - наголосив т.в.о. командувача Національної гвардії України.

майор Олег Тіхов,

фото авторапереглядів - 539.