Вітання для юних ліцеїстів
28 Вересень 2015

Нещодавно у військовому ліцеї з посиленою фізичною підготовкою “Патріот”, Харківської обласної ради, який знаходиться у населеному пункті Есхар, Чугуївського району, відбулись урочистості з нагоди складання Клятви юнаками набору 2015 року.

Цей навчальний заклад III-го рівня акредитації закріплено у якості підшефного за факультетом “Економіки та менеджменту” Національної академії. Тому за щирим запрошенням начальника військового ліцею полковника Сергія Городецького, до ліцеїстів завітали гості: заступники начальника факультету полковники Костянтин Споришев, Анатолій Желаго та випускники факультету Владислав Совсімов і Владислав Чуприна, які прийняли безпосередню участь у складанні клятви ліцеїстами.

У своїй вітальній промові полковник Анатолій Желаго зокрема зазначив: «Сьогодні Ви підтвердили свій мужній вчинок, мужній вибір – стати захисником нашої держави. Нехай слова клятви, яку Ви щойно промовили назавжди будуть визначати ваш життєвий курс, слугувати орієнтиром у службовій та повсякденній діяльності. Здоров’я, успіхів у навчанні та службі, мирного неба над головою. В добру путь, юнаки!».

Вітальна промова завершилась врученням цінних подарунків.

Автор Анатолій Желаго,

фото Владислав Совсімов