На гуманітарному факультеті вшанували кращих курсантів та студентів
29 Вересень 2015

В Національній академії  відбувся вечір вшанування кращих військовослужбовців та студентів гуманітарного факультету. На свято були запрошені рідні та близькі курсантів, студентів, викладацький склад, а також ветерани та службовці факультету.

Урочистості розпочав начальник факультету полковник Сергій Іщенко. В теплій, родинній обстановці командний склад факультету та курсу звітував про досягнення та здобутки за 2014-2015 навчальний рік.

Кращих студентів та курсантів нагородили фотокартками біля розгорнутого бойового прапору та подяками.

Особливою відзнакою було удостоєно курсанта Олексія Павлюка. За високі показники у навчанні в 2014-2015 навчальному році Олексій став стипендіатом Верховної Ради України.

За підсумками 2014-2015 навчального року кращою курсантською навчальною групою було визначено114 навчальну групу, командиром якої є молодший сержант Дмитро Біляк. У студентів 1 місце зайняла 164 навчальна група, завдяки старанням старости Алли Воловик.

По закінченню офіційної частини розпочався святковий концерт. Перед глядачами виступили з прекрасними піснями соліст вокального колективу академії «5 стихій» курсант Микола Побережний та студентки факультету Ольга Зіберт, Валентина Сагалаєва, Анастасія Джулай та Анна Толстая.

Катерина Автомонова зачарувала всіх присутніх танцювальним номером з близького Сходу.

Виступали також поважні гості нашого свята: представник ветеранської організації Національної академії, родоначальник факультету, полковник Костянтин Гунбін, який висловив поради та настанови юному поколінню, а також завідувач кафедри філології перекладу та мовної комунікації Ірина Лисичкіна.

За доброю традицією з добрим настроєм та позитивними емоціями вечір вшанування закінчися фотографуванням на пам'ять.

Стас Заботнов,

фото Руслана Андрусіва