Майстерність здобувається лише на практиці
29 Вересень 2015

В Національній академії пройшли заняття з вогневої підготовки з курсантами другого року навчання «Командно штабного» факультету.

Під керівництвом викладача кафедри «Озброєння та стрільби» підполковника Юрія Самсонова курсанти виконали вправи навчальних стрільб у вогневому комплексі Національної академії.

«Сьогодні, враховуючи обстановку на сході нашої держави, ми намагаємося найбільше уваги приділяти практичним заняттям, а особливо стрільбам. Завдяки нещодавно створеному вогневому комплексу ми можемо ефективно навчати особовий склад стрільбі з бойової зброї. Акцент навчальної програми зроблений на освоєння тактико-технічних елементів бойового зіткнення: миттєвий вибір пріоритетних цілей, правомірність вживання зброї, швидке наведення зброї, ведення вогню в стресовій ситуації», - зазначив підполковник Юрій Самсонов.

Автор Денис Олендаренко

Фото Артема Кононенка