Навчально-методичні збори з молодими офіцерами
30 Вересень 2015

В Національній академії пройшли навчально-методичні збори з офіцерами - випускниками  2015 року.

Мета проведення зборів - підвищення методичних та організаційних навичок молодих офіцерів Національної академії при плануванні і організації службово-бойової діяльності, вдосконалення системи навчання та подальшого підвищення професійного рівня офіцерів, доведення суті та змісту завдань, що покладені на війська, роз’яснення основних вимог керівних документів з організації бойової служби, виховання у офіцерів поваги та відповідального відношення до виконання службових обов’язків у повсякденній діяльності.

 «Ми постійно слідкуємо за адаптацією молодих офіцерів до умов військової служби, адже в майбутньому вони повинні бути готові діяти у будь-якій обстановці. Головним завданням зборів стало вдосконалення знань, набутих випускниками під час навчання та надання практичних навичок для виконання своїх функціональних обов’язків», - зазначив заступник начальника Національної академії по роботі з особовим складом полковник Микола Товма.

По закінченню зборів, начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Володимир Пеньков підвів підсумки і побажав молодим офіцерам професійного кар’єрного росту.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 597.