День відкритих дверей в Національній академії
30 Жовтень 2015

Свої двері сьогодні відчинив один з провідних військових вузів. Близько п’ятсот школярів Харкова сьогодні мали змогу ознайомитися з навчально-матеріальною базою Національної академії Національної гвардії України.

На плацу навчального закладу майбутні абітурієнти побачили показові виступи підрозділу спеціального призначення, парадного розрахунку з карабінами та шаблями. Виставка сучасної та раритетної техніки, озброєння, форми одягу – обов’язкові елементи дня відкритих дверей.

Гостям продемонстрували умови проживання та навчання. Школярі оглянули навчальні класи, тренажерний та вогневий комплекси, їдальню та спальні приміщення. Особливу увагу вони звернули на вогневий комплекс, адже офіцери дозволили спробувати школярам свої сили у стрільбі в мультимедійному тирі.

Новітні інтерактивні засоби навчання, сучасні аудиторії, тренажери та досвідчені викладачі з досвідом участі в антитерористичній операції готують  досвідчених офіцерів – випускників.

«Відчувається, що навчальний заклад постійно розвивається і використовує новітні технології в процесі навчання. Я приємно вражений, що сьогодні тут навчатися і стати офіцером мають змогу дівчата, адже я тут сьогодні саме з донькою», - ділиться враженнями батько абітурієнтки Іван Мострун.

Наш навчальний заклад приймає участь не тільки в навчальному процесі, а й постійно  забезпечує виконання службово-бойових завдань Національної гвардії. Особовий склад залучається до несення служби з охорони громадського порядку в Харкові та участі в антитерористичній операції. Така активна участь у виконанні службово-бойових завдань надає змогу максимально адаптувати програму навчання до вимог сьогодення і готувати сучасних військових фахівців.

«Я дуже приємно здивований Академією. Нам повідомили за декілька днів про цей захід і я намагався собі уявити, як виглядає навчання тут. Я хочу сказати, що тут є усе для того щоб підготувати нормального, не названого, а справжнього фахівця. Я вже визначився і навчатимуся саме тут», - ділиться враженнями школяр випускного класу Данило.