В Академії відзначили одразу три свята
30 Жовтень 2015

День визволення України від фашистських загарбників, День автомобіліста та дорожника та День ракетних військ та артилерії сьогодні відзначили в Національній академії Національної гвардії.

Начальник Національної академії Національної гвардії України звернувся до присутніх зі словами привітання: «Сьогодні, в першу чергу, ми вшановуємо ветеранів Другої Світової війни, які здобули перемогу і звільнили нашу державу. Також вшановуємо наших славетних автомобілістів і зброярів, професійне свято яких ще попереду. Хочеться побажати нашим ветеранам щастя та здоров’я, щоб в їх сім’ях панували добробут, злагода і добрий настрій. Зазначимо, що наша ветеранська організація є дуже потужною і ми почали передавати свій патріотизм підростаючому поколінню ще з давніх-давен. Стосовно наших професійних свят хочу відмітити, що саме кафедри інженерного факультету є найпотужнішими серед інших. В дуже складний період для нашої держави, коли розпочалась антитерористична операція, саме викладачі цих кафедр першими освоїли новітні зразки техніки та озброєння та підготували сотні військових до боротьби з ворогом сучасною технікою».

Генерал-майор Володимир Пеньков особисто привітав Попову Оксану Федотівну, найстарішого ветерана Національної академії Національної гвардії України, наступного року їй виповниться сто років.  Грамотами та подяками з нагоди професійних свят очільник навчального закладу нагородив ветеранів Академії.

Зі святом усіх присутніх привітали композиціями духовий оркестр Академії, вокальний гурт «П’ять стихій», курсанти та студенти. На концерті лунали такі відомі військові пісні, як «Катюша», «Смуглянка», «Де ти тепер», «Путь дорожка фронтовая», «Темная ночь», «Україна - це ми», «Кленовая балада», «Ветеранам минувшей войны».