«На прийомі»: майбутні офіцери- зв’язківці на практичному занятті
30 Листопад 2015

В Національній академії Національної гвардії України для курсантів   командно-штабного факультету  провели додатковий курс щодо використання комутатора П-194М1 і телефонного апарата ТА-57.

Завданням Академії  на сучасному етапі є підготовка кваліфікованих, всебічно розвинених офіцерів за всіма напрямами. І зв'язок – не виключення. Для майбутніх зв’язківців постійно проводять   практичні курси на засобах зв’язку, що перебувають на використанні в Національній гвардії України.

В ході даного заняття курсанти мали можливість закріпити набуті теоретичні знання й ознайомитись з порядком використання військово-польових комутаторів.

Сержант Марина Жадан  прокоментувала хід занять: «Ми відпрацювали підготовку комутатора до роботи і правильність встановлення зв'язку. Наступним кроком був контроль за станом зв'язку і режимом роботи обладнання».

Під час практичних занять викладачі кафедри поетапно подають новий матеріал з теоретичних питань дисципліни, супроводжуючи його демонстрацією і показом зразків військової техніки зв’язку, їх вузлів, діючих моделей, схем тощо.

«Ми регулярно організовуємо подібні заняття, адже практика – це запорука майстерності. Спектр технічних приладів, який ми вивчаємо, є досить широким: від радянських до сучасних. Ніколи не знаєш заздалегідь, з чим доведеться мати справу. Тому ми і прагнемо навчити курсантів працювати з якомога більшою кількістю техніки», – зазначив доцент Олександр Казіміров.

Цього разу зв’язківці охопили необхідний базис знань: початкова техніка  зв’язку, її будова та методи її застосування. Маючи вже достатні практичні навички, наступного разу курсанти опановуватимуть більш сучасні засоби зв’язку.

Автор Марина Касьян

фото автора