Інноваційні методи вивчення англійської мови
28 Грудень 2015

Одними з найпоширеніших сьогодні методів навчання іноземній мові є ділові ігри. Новітні методики навчання продемонструвала на своєму відкритому занятті доцент кафедри філології, перекладу та мовноїкомунікації  гуманітарного факультету Вікторія Щербина.

У занятті за темою «Людина та мистецтво» брали участь курсанти-випускники разом із студентами гуманітарного факультету. Учасники були задіяні в різних видах діяльності: інтерактивних та групових, – де вони розвивали свої комунікативні навички.

Домашнє завдання та засвоєння лексики з попередніх занять перевіряли за допомогою гри. Курсанти та студенти інсценували уривки з англійських та американських кінофільмів та пропонували їх до уваги своїх одногрупників та викладачів кафедри, які мали вгадати назву фільму.

«Викладачеві вдалося створити на занятті ділову, творчу обстановку. Вона вміло вела діалог, дискусію, спонукала курсантів та студентів до активності, взаємодопомоги і співпраці. Ігри творчого характеру, використані на занятті, сприяли розвитку творчого мислення курсантів та студентів та активізації навчально-пізнавальної діяльності», – зазначила завідувач кафедри філології, перекладу та мовної комунікації Ірина Лисичкіна.

Одним з видів діяльності була дискусія. Курсанти та студенти обговорювали переваги й недоліки різних жанрів мистецтва із подальшою презентацією своїх висновків та їх аргументацією представниками кожної групи.

«Заняття проводилося у доброзичливій атмосфері, яка створювала необхідні умови для творчої діяльності та спілкування і курсантів, і студентів. Кожен з нас зміг продемонструвати свої творчі здібності та підтвердити високий рівень володіння англійською мовою завдяки нашому чарівному викладачу», –ділиться враженнями курсант Микола Побережний.

Вікторія Щербина

фото Катерини Прозванюк