Курсанти Академії забезпечують і службу, і життєдіяльність навчального центру
29 Грудень 2015

Зимова стихія накоїла лиха і в перерві між заняттями та службою особовий склад інженерно-технічного факультету знаходить час і для впорядкування території.

Наприкінці грудня до несення служби у навчальному центрі Національної академії приступили автомобілісти і зброярі. Курсанти другого та третього року навчання, прибувши до навчального центру, одразу ж включилися в напружений ритм службової діяльності, не лише охороняючи об'єкти навчального центру, а й забезпечуючи його функціонування.

«Несення вартової служби у Писарівці в період новорічних свят та під час святкування Дня Академії створює додаткове психологічне напруження, проте це – почесне та відповідальне завдання», – зазначив курсант Олексій Осінній.

Та не лише службою зайняті курсанти-гвардійці. Так, з особовим складом 413 навчальної групи під керівництвом викладачів автомобільної кафедри  полковника Івана Цебрюка та підполковника Едуарда Полтавського було проведено практичні заняття з водіння, у ході яких особовий склад удосконалив свої навички керування автотранспортом.

«Курсанти оволоділи практичними навичками в повному обсязі та готові до виконання поставлених задач на високому рівні в будь-яких умовах», – каже полковник Іван Цебрюк.