Гвардійці привітали дітей з Новим роком
29 Грудень 2015

Курсанти факультету економіки та менеджменту привітали дітей підшефного дитбудинку з Новим роком.

Справжнє свято влаштували курсанти та гості новорічного ранку для вихованців харківського обласного дитячого будинку №3. Поставши перед дітьми в костюмах Діда Мороза та Снігуроньки, курсанти подарували малечі солодощі та веселими віршами привітали їх з наступаючим Новим роком.

Нацгвардійці вже не вперше приїздять до закладу, в якому виховуються малюки від народження до семи років. Це особливі діти, дехто - з важкими вадами фізичного та розумового розвитку, які потребують особливої турботи та догляду.

«Сьогодні  ми як ніколи були раді відвідати наш підшефний заклад, адже ми розуміємо на скільки важливими для дітей є новорічні свята. Особливо це стосується тих, хто з різних причин, на жаль, змушений проводити ці свята не з родинами вдома, а у стінах дитячого будинку. Вже протягом двох років ми постійно підтримуємо цей дитячий будинок, постійно допомагаємо дітям. А головна винагорода для нас – дитячі усмішки», - зазначив заступник начальника факультету економіки та менеджменту по роботі з особовим складом полковник Анатолій Желаго.