З робочою поїздкою Президент України Петро Порошенко відвідав Харківщину
30 Грудень 2015

В рамках візиту Верховний Головнокомандувач завітав і до стін Національної академії Національної гвардії України.

Основною метою візиту стало підбиття підсумків роботи органів управління Національної гвардії України в 2015 році.

Розпочав виступ Петро Порошенко словами: «Я з перших днів слідкував за розвитком підрозділів Національної гвардії України. Бійці-гвардійці покрили себе славою та продемонстрували свої найкращі якості на полі бою. В році, що минає, вагомим внеском в розвиток Національної гвардії стали спільні американо-українські навчання «Fearless guardian», де за вкрай короткі строки значно підвищилась бойова майстерність гвардійців. Минулого року значно покращилось фінансування і забезпечення Національної гвардії. Так, в Національній академії розпочато добудову нового житлового будинку і сподіваюсь, що вже наступного року сто чотири військовослужбовці отримають житло. Напередодні новорічних свят висловлюю глибоку подяку всім вам за тих військовослужбовців, які сьогодні сумлінно виконують бойові завдання. Я не маю жодних сумнівів, що ваш високий професіоналізм, патріотизм, відданість та честь і надалі будуть запорукою успішного виконання поставлених завдань.  Щиро вітаю вас з найсвітлішими святами та з Новим роком».

Після вступної промови Верховний Головнокомандувач призначив командувача Національної гвардії України. Ним став генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

«Він з самого початку стояв у витоків Національної гвардії і я особисто його знаю з фронту, з тих часів коли там було дуже непросто. Це генерал, який горою стоїть за своїх солдатів», - представив присутнім нового командувача Петро Порошенко.

Наступним до всіх присутніх звернувся новопризначений командувач Національної гвардії: «Дуже символічним є те, що моє призначення відбувається сьогодні на теренах Харківської землі, саме в альма-матері, де виховують справжніх офіцерів. Я постараюся зробити все можливе, щоб Національна гвардія не підвела Вас та свій народ у захисті нашої держави».

Після виступу командувача Нацгвардії указом Президента України «За особисто мужність та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі» медаллю «Захиснику вітчизни» та сертифікатами для отримання житла були нагороджені військовослужбовці Національної гвардії України.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 1003.