Гвардійці прийняли участь в II етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка
31 Грудень 2015

Курсанти гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України під керівництвом досвідчених викладачів кафедри філології, перекладу та мовної комунікації Лілії Дорошиної та Поліни Ткач прийняли участь в II етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся в Харківському інституті банківської справи.

На початку, у центрі культури відбувся урочистий захід, на якому виступили молодий гурт Харківщини «Мелос» та почесні гості конкурсу. Вони побажали всім учасникам успіху та великих здобутків.

Конкурс складався з вирішення завдань з української мови та літератури. Курсанти Владислав Анцут, Андрій Хитрий та студентка Анастасія Дербуш вибороли почесне право представляти Національну академію у цьому конкурсі.

До складу журі входила доцент кафедри філології та перекладу гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України Дорошина Лілія Федорівна.

«Завдання складалися із питань про мову, літературу, звичаї, традиції та культуру українського народу. Наші вихованці впевнено розпочали роботу над завданнями. Чекаємо на оголошення результатів конкурсу, та сподіваємося, звісно ж, тільки на перемогу!» - зазначила Лілія Дорошина.

Владислав Анцут,

фото автора