Офіцери Академії кидають виклик зимовим холодам
27 Січень 2016

Викладач кафедри фізичного виховання і спорту капітан Артем Турчинов узяв участь у зимовому 35-километровому забігу «День Зимового Максимуму».

Не зважаючи на позамежні морози і місцями метрові замети майстер спорту України Артем Турчинов визвався на пробіг. Його та багатьох інших любителів бігу навіть у таких сурових, екстремальних умовах об’єднав КЛБ «Джерельце», організатори якого провели традиційний пробіг «День Зимового Максимуму». Основна дистанція складала 35 км. Це один великий круг, котрий розпочався на СК «Каразінський» - в сторону Пятихаток – Черкаська Лозова – на Дергачі по паралельній дорозі назад  до Харкова через Малу Данилівку – вул. Клочківська – вул. Новгородська – СК Каразінський – Фініш.

«У зимову пору наш мозок вигадує якомога більше вигадок, щоб не виходити бігати на вулицю. Його можна зрозуміти: з одного боку – тепла квартира, одіяло, кішка, щось досить смачне та інші радості домашнього затишку,  з іншого – холод, мороз. Проте я, як офіцер Академії Нацгвардії, спортивний вихователь, бажаю бути прикладом курсантам та прищеплювати їм корисні звички і розуміння того, що можливо все і в будь-яких умовах. Треба лише постійно докладати зусиль», – ділиться враженнями капітан Артем Турчинов.

Він закінчив дистанцію в 35км з вражаючим результатом – 3 години 27 хвилин, за що був відзначений грамотою. Наступного разу  наш спортсмен пообіцяв взяти з собою вже підготовлених до дистанції курсантів.

Прес-служба НАНГУпереглядів - 428.