Офіцери Академії закріпили свої навички в стрільбі
27 Січень 2016

На базі академічного вогневого комплексу відбулися теоретичні і практичні заняття з вогневої підготовки.

Останнім часом у Національній академії значно збільшено кількість годин, які виділено на практичні стрільби. Стосується це як курсантських підрозділів, так і офіцерського складу. І це збільшення пов’язане не лише з  проведенням АТО та вимогами, які вона диктує.

Серед інших факторів є і завершення будівництва вогневого комплексу, який надає змогу регулярно тренувати особовий склад навіть у люті холоди, як цього року. Таким чином забезпечується безперебійне та постійне тренування особового складу з тим, щоб військовослужбовці в будь-яку хвилину були готові до виконання службово-бойових завдань.

Так офіцери Академії виконували стрільби з пістолета Макарова і симулятора автомата Калашникова в рамках програми планових занять зі стрільб.

«Вогнева підготовка одна із ключових сфер компетентності офіцера. І це не лише стрільба з пістолета чи автомата, як можна іноді подумати. Це широкий і глибокий спектр знань техніки і озброєння, а також його застосування, що в певних умовах зберігає життя підлеглих. Тому ми (викладачі кафедри озброєння та стрільби, прим. редакції) розроблюємо максимально адаптовані під сьогодення програми з урахуванням засобів, які використовують у Нацгвардії та докладаємо зусиль, щоб вогнева підготовка проводилася на постійній, систематичній основі», – коментує заняття т.в.о. начальника кафедри озброєння та стрільби підполковник Олексій Муленко.

Разом із стрільбами офіцери здавали нормативи по збиранню - розбиранню гранати, пістолета Макарова та споряджанню-розряджанню магазинів ПМів для закріплення та підтримання своїх навичок володіння зброєю.

Аби освіжити свої теоретичні знання по темі зброї, офіцерський склад відповідав на питання у тестовій формі.

«Незважаючи на те, що я перебуваю на посаді начальника центра культури, я із задоволенням ходжу на планові стрільби. Адже офіцерська служба – вона непередбачувана і я не знаю,  де мені доведеться служити в подальшому. А навички в стрільбі завжди можуть стати в нагоді», – зазначає капітан Михайло Прядка.

Нагадаємо, що в найближчий період на офіцерів очікують стрільби з автомата Калашникова та кидання бойової гранати в навчальному центрі в Писарівці.