Курсанти допомогли дитбудинку у боротьбі з негодою
27 Січень 2016

Курсанти інженерно-технічного факультету надали допомогу обласному будинку малюка №2 міста Харкова, де виховуються діти-сироти з обмеженими можливостями.

Нещодавно снігова стихія шаленою хвилею накрила все місто і завдала чималих труднощів буденному життю міста. Так, обласний будинок малюка, потрапивши у сніговий полон, був не в змозі своїми силами ліквідувати чисельні снігові замети. Адміністрація дитбудинку звернулася за допомогою до курсантів Академії, які з радістю надали допомогу.

«Почувши про необхідність допомогти дитбудинку, я одразу погодився, адже чудово розумію, що через негоду діти вимушені постійно знаходитися в групах, не маючи змоги навіть вийти на прогулянку. Тож разом з товаришами ми сьогодні плідно попрацювали, щоб допомогти дітям, адже вони потребують допомоги в першу чергу», – ділиться враженнями сержант Сергій Кондрик.

Озброївшись лопатами та мітлами курсанти інженерно-технічного факультету прибули до дитячого будинку, де, не розмінюючись на роздуми, одразу приступили до роботи.  Завдяки кропіткій роботі було розчищено ігрові майданчики, алеї, під’їзди до господарчих забудівель.

По закінченню роботи адміністрація подякувала гвардійцям за проявлену небайдужість до долі дитячого будинку та його маленьких мешканців.

Автор: ст. солдат Богдан Кушнір