Військовослужбовців Академії Нацгвардії запросили до святкування головного студентського свята – Тетяниного дня
27 Січень 2016

Курсанти командно-штабного факультету побували на концерті, який відбувся в палаці Студентів Харкова.

День студента – найголовніше свято молодих і вчених умів. Цей день об’єднує всіх, хто навчається й отримує вищу освіту.

На честь Тетяниного дня в Харкові відбувся концерт за участю талановитої молоді міста, на який були запрошені курсанти Національної академії Національної гвардії України.

Відкрив захід заступник директора департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Підгорний.

Він звернувся до присутніх зі словами привітань: «Шановне студентство, сьогодні важливий день для кожного з вас. Нехай збудуться всі ваші мрії та ваші серця назавжди зберігають романтику студентських років».

Під час концерту виконували чисельні українські народні пісні, твори сучасних композиторів.

Усіх захопила ніжна мелодійність ліричних, завзяття та енергійність жартівливих та незламний дух патріотичних народних пісень, а кожна вокальна виконавиця зачаровувала своїм співом.

«Тетянин день, тобто день студента – один з найулюбленіших свят молоді. Я щиро вдячна прекрасному колективу за подаровані емоції, за збереження і збагачення багатовікових українських традицій», – зазначила курсант Аліна Третьякова.

Автор Марина Касьян