З майбутніми спецпризначенцями провели заняття з тактики
28 Січень 2016

У навчальному центрі Національної академії з курсантами  командно-штабного факультету відбулися планові  заняття з тактико-спеціальної підготовки.

Одним із напрямів роботи на кафедрі тактики є прищеплення глибоких знань і практичних навичок із виконання розвідувальних завдань та використання технічних засобів розвідки.

Цього разу на занятті увагу було приділено організації та здійсненню захвату будівель і споруд.

Навчання проводив  досвідчений викладач кафедри  тактики підполковник Максим Голубок, який має досвід бойових дій у зоні АТО.

«Не дивлячись на морозну погоду, курсанти відпрацьовували всі навчальні питання, адже кожен з них добре усвідомлює і розуміє , що вони  зобов'язані виконувати поставлені на них завдання в будь-яку пору року та при будь-яких обставинах, адже від цього залежить і їхнє життя, і життя особового складу», – зазначив підполковник Максим Голубок.

У другій частині заняття бійці навчалися розташуванню підрозділів на місці з охороною та обороною району розташування, знищенню диверсійно-розвідувальних груп противника.

«Я вдячний офіцерам кафедри за якісну підготовку. Як бачите, жодна країна не застрахована від конфліктів. Елементи, що ми вивчаємо, можуть стати в нагоді будь-коли у разі виникнення певної ситуації. І в тій ситуації я знатиму, що робитиму», – зазначив сержант Микола Іванков.

Більшість військовослужбовців впевнено виконували практичні вправи на “відмінно” та “добре”, що дозволяє викладачам наступного разу ускладнити завдання курсантам.

Автор Марина Касьян

Фото Максима Пантелея