Вихованці Національної академії вкотре гідно виступили в місті Харкові
28 Лютий 2016

Курсанти та студенти Академії виконали українські пісні у ІІ етапі фестивалю серед вокалістів-аматорів Харкова «Місто талантів 2016».

Конкурс об’єднав багатьох школярів, студентів, курсантів та, навіть, учнів дошкільних закладів. Представники Національної академії Нацгвардії виступили на сцені Будинку культури будівників Червонозаводсього району.

Композиції, які виконували конкурсанти, мали патріотичний характер. Курсант Микола Побережний поділився своїми думками: «Ще з давніх-давен український народ висловлював свої почуття, переживання й відчуття за допомогою пісень. Саме український народний фольклор є дзеркалом душі кожного українця. Особисто мені приємно, що ми приймаємо участь у цьому конкурсі. Цим Академія показує, що її вихованці зосереджені не лише на військовій справі, а й духовні цінності їх теж хвилюють».

Конкурс складається з трьох етапів. Зараз учасники перетнули, так би мовити, золоту середину і наразі їх очікує останній ривок – гала-концерт.

Художній керівник Ольга Полежака зазначила: «Хлопці та дівчата гідно представили Академію на кожному етапі конкурсу. Я пишаюся тим, що ми змогли на рівних змагатися з такими художньо направленими закладами, які приймали участь у «Місті талантів». Впевнена, що на нас чекає ще багато вдалих виступів і перемог».