У навчальному центрі Національної академії відкрили сучасний гуртожиток для проживання курсантів та офіцерів
28 Лютий 2016

У зв’язку зі зміною програми навчань та збільшенням кількості польових виходів та занять в навчальному центрі Академії, командуванням було прийнято рішення щодо будівництва новітнього, комфортабельного гуртожитку, в якому проживатимуть офіцери-викладачі, які знаходяться в навчальному центрі для проведення занять та, звичайно ж, військовослужбовці-жінки Академії.

Гуртожиток включає в себе два корпуси. Перший – для проживання викладачів, вміщує 22 чоловіка. В ньому є все необхідне для комфортного проживання – кімнати для відпочинку, їдальня та кімната для вмивання. В кімнатах для проживання знаходяться комфортні ліжка, шафи для зберігання речей та телевізори, під¢єднані до супутникового телебачення. Їдальня обладнана електроплитами для приготування їжі, мікрохвильовою піччю, сучасними холодильниками. Кімната для вмивання з гарячою та холодною водою  вміщує душові кабіни та пральну машину.

Другий корпус – для курсантів та військовослужбовців-жінок, вміщує 18 чоловік та обладнаний всім необхідним для проживання та підготовки курсантів до занять. В кімнаті для відпочинку, окрім комфортабельних ліжок, знаходяться шафи для зберігання речей та телевізори з супутниковим телебаченням. Окрім цього корпус обладнано класом для підготовки до занять, кімнатою для просушування одягу,  умивальником з холодною та гарячою водою та пральною машиною.

Розпочав церемонію відкриття гуртожитку начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Володимир Пеньков, звернувшись до всіх присутніх: «Сьогодні ми відкриваємо для подальшої експлуатації гуртожиток, в якому проживатимуть офіцери, а також військовослужбовці-жінки під час проведення польових занять та навчань. Разом з усіма, хто приймав участь в цьому проекті, ми намагалися прикласти максимум зусиль для того, щоб створити комфортні умови для військовослужбовців та цивільних працівників нашої Академії. Минулого року ми завершили комплекс заходів щодо покращення умов проживання курсантів в навчальному центрі, їх несення служби та навчання і сьогодні, останнім, однак не менш важливим, заходом є відкриття гуртожитку для наших викладачів».

Після вітальної промови начальник Національної академії разом з начальником східного територіального управління генералом-майором Юрієм Лебедем урочисто відкрили гуртожиток.

На заході також були присутні командування Академії, офіцери, курсанти і запрошений гість – ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Валерій Сокуренко.

Наприкінці церемонії присутні на заході протоієрей Ігор Клименко та диякон Сергій Зозуля за традицією освятили гуртожиток та поблагословили його.

Водночас у навчальному центрі проходили практичні заняття з хлібопечення з випускниками факультету економіки та менеджменту під керівництвом начальника кафедри тилового забезпечення полковника Олександра Бондаренка. Військові логісти опановували харчові технології, зокрема процес випічки хліба та приготування млинців. При цьому після церомонії відкриття кожен присутній мав змогу зкуштувати результат праці курсантів, спробувавши їх бутерброди та млинці.