ЗМІ про нас: “Офіцери Академії підвищують кваліфікацію за кордоном” (відео)
29 Лютий 2016

Протягом трьох тижнів старший викладач кафедри тактики підполковник Ігор Тилічко проходив курс «Захисту цивільного населення», а офіцер відділу міжнародних зв’язків, інформації і комунікації Артем Міняйло освоював курс «З питань організації професійної підготовки правоохоронних миротворчих підрозділів».

Курси проводилися у центрі вдосконалення кваліфікації поліцейських підрозділів з підтримання стабільності. Учасниками кожного курсу стали представники поліції та жандармерії з чотирнадцяти країн світу. Всі вони – досвідчені миротворці, що приймали участь в різноманітних миротворчих операціях по всьому світу. Курси проводилися французькою мовою інструкторами з Італії, Франції, Сполучених Штатів та Румунії.

Загалом, щороку до 20 офіцерів Академії проходять навчання за кордоном та приймають участь у миротворчих місіях. Свій досвід вони передають курсантам під час проведення занять та офіцерам під час проведення курсів підвищення кваліфікації.