У Національній академії розпочалась підготовка офіцерів-викладачів іноземної мови для військ
30 Березень 2016

На базі Академії розпочалися навчальні збори з особовим складом, який призначений керівниками груп з вивчення (вдосконалення) англійської мови з дисципліни «методика викладання іноземної мови».

Всім відомо, що «ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових … можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови …», Президент Петро Порошенко проголосив 2016 рік роком Англійської мови в Україні. Враховуючи указ Президента та реформи, які проводяться в Національній гвардії України за стандартами НАТО і тісну співпрацю з країнами альянсу, керівництво Нацгвардії під час візитів до Академії неодноразово наголошувало на важливості вивчення англійської мови для офіцерів.

В Національній академії найбільша увага до вивчення іноземних мов приділяється на гуманітарному факультеті, проте англійська мова викладається для всіх спеціальностей курсантів. Також на базі Академії працює мовний відділ, який організовує та проводить заняття з постійним складом Академії та офіцерами, які приїжджають для навчання на магістратурі.

Нещодавно мовний відділ спільно з кафедрою філології та перекладу Національної академії розпочав курси покращення методичної підготовки проведення занять з іноземної мови для офіцерів з підрозділів Національної гвардії. Мета курсів – надати офіцерам, що вже володіють іноземними мовами необхідних навичок для проведення занять з англійської у частинах.

«Згідно з розпорядженням командувача на базі Академії було організовано навчальні збори з дисципліни «методика викладання іноземної мови». Програма курсів була розроблена та реалізується сьогодні викладачами кафедри філології та перекладу. Наше основне завдання – розповсюдження англійської мови у підрозділах Нацгвардії. В Академії ми регулярно проводимо заняття з англійської мови з офіцерами, тож командувачем було прийнято рішення впровадити таку ж практику і у військах. Всі хто прибули до нас на курси спочатку пройшли тестування для перевірки їх рівня знань, а в кінці зборів, після того як вони наберуться необхідних навичок у проведенні занять, офіцери проведуть показові заняття з курсантами, щоб показати як вони засвоїли програму», - розповів начальник мовного відділу Академії майор Артем Радванський.