Курсанти гуманітарного факультету відвідали історичний музей
31 Березень 2016

Курсанти гуманітарного факультету Національної академії мали можливість відвідати Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова, у стінах якого, починаючи з вересня 2015 року, розпочала свою роботу експозиція «АТО і Харківщина».

Солідний обсяг фотоматеріалів, наданих українськими військовими і волонтерами, показує хід військових дій від боїв за Слов’янськ і до битви під Дебальцевим взимку 2015 року.

Об’ємні оригінальні експонати збагачено низкою особистих речей українських воїнів, залишками боєприпасів та уламки снарядів.

Окрасою експозиції є зразки військової форми, передані до Історичного музею військовослужбовцями 92-ї Окремої механізованої бригади та бійцями Окремої роти спеціального призначення МВС України «Східний корпус», які взимку 2015 року несли службу у районі міста Маріуполя.

«Ми із задоволенням відвідали історичний музей, а саме експозицію «АТО і Харківщина». Цікава історія екскурсовода розповіла,  як було на передовій. У майбутньому я із задоволенням відвідаю інші експозиції цього музею»,- ділиться враженнями курсант першого року навчання Павло Мар’єнко.

«Пріоритетним напрямом у роботі з курсантами є патріотичне виховання та збагачення їх внутрішнього світу, тому відвідування музеїв є не тільки цікавим проводженням часу, а й надзвичайно корисним. Ми відвідали цей музей, щоб показати курсантам реальність того життя, яким живуть наші воїни на східних рубежах України, захищаючи кожного дня її цілісність та незалежність», - зазначив заступник начальника курсу по роботі з особовим складом старший лейтенант Ілля Ященко.

Дмитро Єрошкін,

фото автора