Курсанти Національної академії привітали ветеранів
28 Квітень 2016

На базі Харківського машинобудівного заводу «ФЕД» пройшли заходи, приурочені Дню перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Особовий склад Національної академії Національної гвардії України вже традиційно приймає участь в урочистих заходах, присвячених Дню Перемоги.

Перший захід, на якому цьогоріч виступив парадний розрахунок Академії, став концерт на машинобудівному заводі. Частиною урочистостей стали святкові виступи з карабінами та шаблями, а також прекрасні композиції у виконанні оркестру та барабанщиків Академії.

«Нам дуже приємно брати участь в таких виступах. З кожним роком, нажаль, ветеранів стає все менше, однак ми ніколи не повинні забувати їх вічний подвиг під час другої світової війни. Вже чекаю нашого основного виступу восьмого та дев’ятого травня, де ми вшануємо всіх ветеранів», - ділиться враженнями курсант командно-штабного факультету Андрій Молчанов.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 372.