Академічна команда КВК дивувала глядачів у фіналі Харківської молодіжної ліги
29 Квітень 2016

 Сильним виступом закінчила сезон команда КВК «ВВ» на сцені ККЗ «Україна».

Разом з академічними гумористами в останній грі сезону брали участь 8 команд з різних вищих навчальних закладів Харкова, які також подолали свій шлях до фіналу.

Гра пройшла у 4 конкурси: привітання, конкурс капітанів, розминка і музичний номер. Причому, на музичний номер  допускалися лише 6 команд, які набрали найбільшу кількість балів за перші три конкурси.

 «Для мене представляти нашу Академію на гумористичній арені Харкова є відповідальною та почесною місією! Ми якісно готувалися до кожного виступу впродовж усього сезону, намагаючись донести до цивільних радощі та гумор військового буття. Сьогодні ми продемонстрували впевнену та блискучу гру. Наступного сезону будемо підвищувати особисту планку», – поділився своїми враженнями капітан команди молодший сержант Сергій Кондрик.

У виступі академічної команди взяли участь представники команди «ЛУКАС», які наразі виступають у всеукраїнській «Лізі Сміху». Глядачі дуже тепло і привітливо відреагували на таку неочікувану появу. Гумор представників нашої Академії надовго запам’ятається всім глядачам. Особливо бурні емоції викликав музичний конкурс, де гвардійці оригінально й іронічно висміяли відношення людини до алкоголю.

«Дуже потужний сезон. Напевно, найкращій за останніх декілька років.  Даний виступ був солідним, веселим і по-військовому динамічним. З кожною грою команда додавала, отримуючи новий досвід виступів.  Окрему вдячність ми висловлюємо «ЛУКАСам», які приїхали нас сьогодні підтримати. У наступний сезон ми ідемо дуже мотивованими, адже цього разу ми відчули, наскільки близько ми можемо дістатися до чемпіонства. Також ми плануємо виходити на більш серйозний рівень: наразі вирішується питання щодо добору нашої команди до ¼ регіональної ліги КВК «Схід.юа»», – розповів куратор команди старший лейтенант Денис Ленець.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 333.