У Національній академії відбулась підсумкова науково-практична конференція
29 Квітень 2016

З метою підведення підсумків наукової роботи слухачів, курсантів та студентів, апробації результатів проведених наукових досліджень, над якими вони працюють, в Академії  відбулася підсумкова науково-практична конференція слухачів, курсантів та студентів.

Конференція проводилася на чотирьох секціях. На першій секції обговорили тактику дій та бойове забезпечення підрозділів Національної гвардії.

Робота другої секції була присвячена технічним наукам. Учасники виступили з доповідями про актуальні проблеми зв’язку та інформатизації, розроблення і удосконалення зразків озброєння та військової техніки Нацгвардії.

На третій секції обговорили економічні науки. Четверта секція була присвячена гуманітарним наукам. Доповідачі представили увазі присутніх проблеми мовної комунікації, перекладу мовних одиниць різних рівнів і жанрів, когнітивні та прагматичні аспекти перекладу та актуальні проблеми морально-психологічного і правового забезпечення Національної гвардії.

В роботі конференції брали участь представники Національної гвардії України, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, науково-педагогічний склад, слухачі, курсанти та студенти Національної академії Національної гвардії України, факультету підготовки фахівців для Національної гвардії України та  представники 13 вищих навчальних закладів України.

Загалом на конференції було представлено 413 тез доповідей, підготовлені збірники тез доповідей по секціям.

"Всі учасники конференції чудово виступили на кожній секції. А кращі наукові роботи курсантів, студентів та слухачів, за результатами секційних засідань, будуть подані для участі у конкурсах відомчого, регіонального та всеукраїнського рівня", - зазначив начальник науково-організаційного відділу підполковник Ігор Морозов.