В Академії завершились курси підвищення кваліфікації для психологів
29 Квітень 2016

На базі Національної академії завершилися курси післядипломної освіти з питань організації психологічного забезпечення з’єднань та військових частин Національної гвардії України.

Курси, які тривали понад тиждень, проходили як в Академії, так і в навчальному центрі, де офіцерів чекали практичні заняття та проходження смуги перешкод. Окрім психологів та викладачів Національної академії, заняття проводили члени громадської організації «Жіноча сила» та викладачі вищих навчальних закладів міста.

В останній день курсів, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Національної академії генерал-майор Сергій Соколовський вручив всім офіцерам-психологам дипломи учасників, а кращих нагородив почесними грамотами.

«Сьогодні підійшли до завершення курси, які проходили в нашому навчальному закладі. Я сподіваюся, що той час, який ви тут провели дійсно піде вам на користь. Ми з свого боку намагалися зробити заняття якомога ефективніше, додавши до теоретичних лекцій практичні заняття в навчальному центрі. Та окрім занять, тут ви могли поспілкуватися між собою, познайомитися поближче та, що особливо важливо, обмінятися досвідом, якого, я впевнений, у вас вистачає. Ми й надалі продовжимо організацію подібних курсів для психологів з різних частин, тому ми з вами ще обов’язково зустрінемося в стінах Національної академії», - зазначив генерал-майор Сергій Соколовський.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 400.